Нова гаряча точка для особистих фінансових порад? Tik Tok

July 2, 2021 by superch6

Підкасти щодо особистих фінансів, безумовно, є чудовим способом дізнатися, як саме розпоряджатися своїми грошима, якщо вільного часу не вистачає. Поки ви щоранку готуєтесь, займаєтесь спортом, їздите на роботу, виконуєте завдання або плануєте спати, ви можете послухати поради фахівців щодо того, щоб стати ще більш фінансово забезпеченим. «Особисті фінанси» – це безкоштовний онлайн-курс від Міссурі-Пойнт-Університету через iTunes. Цей базовий курс підходить для початківців, які хочуть дізнатись про особисті особисті заяви та бюджети, як розумно користуватися кредитом та як приймати рішення щодо автомобілів та житла.

Нічого вигадливого не потрібно, лише простий та організований дамп цієї інформації. Якщо ви не дізнаєтесь своїх фінансових цілей, може бути важко знати, з чого почати вчитися або для чого ви це робите для початку. Перш ніж почати навчати себе, ви повинні зрозуміти причину, через яку хотіли б дізнатись про гроші. Іншим способом заважати вашому мисленню може бути те, що ви відносно молодша сторона, стверджуйте, що 20-е – на початку 30-х років, а також ваша фінансова освіта для вас просто не є пріоритетом. Ментальність «Я потім про це буду турбуватися» підкрадається, бо ти маєш час на своєму боці. Це може зруйнувати вашу особисту грамотність, мислення та почуття до коштів із першого дня.

Позики на випробування коронавірусу: що це таке, як вони працюють та способи їх отримання

Вона була опублікована в SmartAsset, The Balance, The Atlantic, Life & Cash, Parents, WealthRocket та Yahoo Financingкак вернуть деньги за игру в стим. Чи отримаєте ви податкову пільгу у розмірі 10 200 доларів на допомогу по безробіттю 2020 року? Ми пояснимо відповідність вимогам, графік платежів та одне рішення для перевірки статусу відшкодування в Інтернеті. Ви можете отримати житловий кредит, застрахований Федеральним управлінням житлового будівництва, навіть якщо у вас низький кредитний рейтинг або менше грошей на перший внесок. Останній пакет зобов’язань з надання податкової допомоги склав 4,2 мільярда доларів.

Правда в тому, що ми зробили б все, що завгодно, для керівництва новачка з окремих фінансів, як це. Якщо у вас надійний кредитний рейтинг, ви можете розглянути можливість перевірити, чи можете ви мати право на пропозицію переказу залишку на нову картку, яка відмовиться від сплати відсотків протягом початкового періоду. Відсутність необхідності сплачувати будь-які відсотки протягом року або більше, дає вам частину часу, щоб створити велику вм’ятину в окупність без відсотків, що продовжують накопичуватися. Ми сподіваємось, це допомогло вам зрозуміти, що таке управління особистими фінансами, чому це важливо і як це зробити.

Встановити короткий

мандат You Need Budge (11,99 доларів на місяць) – інструменту, який відповідає стільки філософії, скільки додатку. YNAB – найкраще програмне забезпечення для особистих фінансів, якщо вам потрібно по-справжньому зрозуміти свої гроші та управління ними. Honeydue пропонує типові найвищі можливості програмного забезпечення для особистих фінансів, але додатково надає можливість позначити торговий рахунок як спільний або просто обов’язок однієї особи в партнерстві. Додаткові функції, орієнтовані на пару, включають маркування покупки для розколу або сповіщення вас обох про оплату рахунку – особливо корисно для пар, які ділять свої витрати.

Нічого не зміниться, якщо ваше мислення застрягло, і вам також не вистачає бажання стерти хибне уявлення про те, що особисті фінанси “теж важкі”. Цикл змін повинен відбуватися зсередини. Якщо ви шукаєте доступ до кредиту, сьогодні можна подати заявку на отримання індивідуального кредиту. Нагадаємо, попередні клієнти PFC можуть отримати доступ до імені користувача та паролів та здійснити погашення в Інтернеті через Центр облікових записів клієнтів. Якщо ви вже впізнали свої дані для входу в наш Центр облікових записів клієнтів, ваш новий номер рахунку наразі доступний.

Зберегти на пенсію

Вашою метою завжди повинно бути брати менше, ніж можливо, щоб досягти своєї мети. Чим менше ви позичаєте, тим більше грошей у вас на інші цілі. Гаразд, але чи потрібен вам новий автомобіль, обдурений кожним високоякісним пакетом? Чи може ваше фінансове життя отримати користь від розгляду менш дорогої моделі? Купуючи вживаний автомобіль, який проїжджав близько трьох років, означає, що ви дозволяєте іншій людині платити за амортизацію від 40 до 50%, яка є загальною в перші роки після придбання нового автомобіля.

Він також може відкрити ІРА та почати інвестувати, щоб його гроші зростали. Ви – особиста фінансова зірка порівняно з сусідами, але ви ще не закінчили! У вас досі над головою нависають борги помірних відсотків. Ми вважаємо борг за помірними відсотками від 4% до 8%. компанія, з якою ви працюєте, вкладе гроші прямо на ваш пенсійний рахунок, щоб доповнити або частково зрівняти суму, яку ви вклали.

Навчання фінансових аналітиків

Наступним додатком для особистого фінансування на нашому записі є Кожен долар. Згаданий нижче список програм для особистого фінансування та статистичних даних складено з різних джерел в Інтернеті, таких як Mashable.com, Forbes.com та ВСЬОГО ЗНО. Ось чому використання особистої фінансової програми, подібної до перерахованих нижче, є чудовою ідеєю.

Ось деякі з причин, чому люди повинні починати планувати свою пенсію та систематично робити пенсійний корпус, отже, необхідність в особистих фінансах. Коротше кажучи, жінкам все одно доводиться більше працювати над своїми грошима. Сокунбі – справді сертифікований інструктор фінансового навчання та засновник та генеральний директор веб-сайту Clever Girl Finance.

Методи розтягування своїх пенсійних заощаджень

Багато робочих місць дають пенсійні рахунки, на які ви пожертвуєте, наприклад, програми 401 та 403 – перший – приватні роботодавці, другий – некомерційні організації та федеральний уряд. І кожен, хто має зароблений дохід, може внести свій внесок на свій індивідуальний пенсійний рахунок – або, коротше, в ІРА. Створення фонду надзвичайних ситуацій починається з встановлення мети щодо рівня захисту, який ви хочете побудувати.

Є багато рухомих частин для прибивання цвяхів на пенсію. Незважаючи на те, що до пенсії у вас є десятки років, час починати із заощадження був учора. Чим довше ви чекаєте, щоб серйозно поставитись до цієї великої мети, тим більше вам потрібно пожертвувати, щоб вийти на пенсію у хорошій формі. Фокус у цьому полягає у створенні автоматизованого методу, який щомісяця вносить готівку у ваш надзвичайний фонд. Бюджет – це справді обліковий запис усіх ваших доходів – зарплати, можливо, побічного концерту, можливо, доходу від інвестицій – і всіх ваших витрат. Вся причина бюджету полягає в тому, щоб викласти все перед собою, щоб побачити, куди все йде, і зробити деякі налаштування, якщо ви зараз не в курсі, щоб досягти своїх цілей.

Пандемія розширила обсяги закупівель страхування життя, окрім просто багатих домогосподарств

Найкраще для тих, хто хоче натхнення, щоб максимально використати суму грошей, яку вони вже мають. Припускаючи, що ваш портфель перевищує 100 000 доларів, ви можете отримати персоналізовану фінансову консультацію, яка відповідає вашим цілям.

  • Вашою метою завжди повинно бути позичати менше, ніж можливо, щоб досягти своєї мети.
  • Я дізнався від старовинного друга, як він вжив заходів, щоб мати 5 будинків між Каліфорнією, Техасом та 3-ма в Мексиці.
  • “Після того, як ви починаєте отримувати більш вражаючих підписок, вони стають набагато більшими. За останні два місяці, коли я набрав 100 тисяч плюс підписників, я отримав багато угод з брендами”, – сказав він.

У цій електронній книзі Джен Сєфро розглядає кошти з легкої душі та розповідає про спосіб мислення, необхідний для заробітку та збереження готівки. Те, чого йому не вистачає в дієвих економічних порадах, це створює для натхнення. Це ідеальна книга для тих, хто хоче отримати нову точку зору на заробіток та натхнення. І, оскільки соціальне дистанціювання та коронавірус впливають на наші регулярні програми – і на наші бюджети, – звичайно, не був кращий час дізнатися щось нове про гроші.

Ризики та здобутки торгівлі конопель з Меттом Хокінсом

Одне програмне забезпечення є фантастичним для бюджетування, інше найкраще для інвестування, а третє підходить для відстеження боргів за кредитними картками та цілей заощадження. Він створений для спрощення та ефективнішого управління та відстеження ваших фінансів та допомагає створювати системи, які виконують цю роботу. Виберіть фінансові цілі, які є для вас найбільш важливими, а потім додайте свої рахунки кредитора та встановіть свої прибутки. Mvelopes допоможе вам розробити бюджет і налаштувати свої “конверти”. Програма відстежує ваші витрати та показує, що ви витратили з кожного конверта, щоб допомогти вам не втратити бюджет протягом місяця. Наразі життя досить складне, і ви можете розпочати свою нову еру фіскальної відповідальності прямо зараз, заощадивши собі річну ціну на Quicken Deluxe у розмірі 42 долари.

“Грошовий посібник” – це справді путівник з основ управління грошима, від заощадження до нарощування кредитів. Складена блогером Myfabfinance.com, ця електронна книга, безумовно, є привабливою та доступною, з уроками грошей, які застосовуються незалежно від того, скільки ви заробляєте. Фінансова незалежність сягає основи “Ваші гроші або ВАШЕ ЩОДЕННЕ ЖИТТЯ”, а також викладає план досягнення цієї мети. Хоча книга досить довга, вона дає поради щодо кожного аспекту, як виявляється, фінансово незалежною, від мислення, яке воно вимагає, до інвестиційних кроків, які ви повинні робити.

Чому генеральний директор The Betterment просто читає електронну пошту раз на день (о 6 ранку)

Для любителів деталей, ретельності та адаптації управління грошовими коштами Quicken підходить для всіх. Якщо ви шукаєте універсальний магазин у своєму індивідуальному програмному забезпеченні для фінансів і хочете повнофункціональний інструмент, який все ще робить предмети простими, Mint – вибір для вас. Монетний двір – це справді веб-інструмент, який допоможе відстежувати витрати, розробляти кошти, управляти боргом, встановлювати цілі та поєднувати всі ваші рахунки в одному місці. Багато користувачів насолоджуються його простим, чистим інтерфейсом – оновлення дизайну 2021 року отримує захоплення – і на перший погляд економічною інформаційною панеллю, чиста вартість якої знаходиться там у верхній частині. Важливо «заплатити собі в першу чергу», щоб гарантувати, що гроші відкладаються на несподівані витрати, такі як медичні рахунки, великий ремонт автомобіля, щоденні витрати, якщо вас звільняють, та багато іншого.

Доступні страхові поліси продаються хорошим студентам, а також підліткам, які потрапили в нещасні випадки. Якщо ви розглядаєте можливість придбання страховки життя, ось кілька типів, на які варто звернути увагу. Всього за місяць – з липня почнуть надходити авансові щомісячні чеки.

Однак, якщо ви не бажаєте ризикувати надмірним ризиком у своїх швидко- та середньострокових інвестиціях, тоді вам не доведеться цього робити. Ідея диверсифікації є важливою частиною розвитку сильного інвестиційного портфеля; це включає як ризикованість окремих акцій, так і передбачуваний горизонт їх інвестування. Потім, як тільки ви дійдете до цієї точки, буде вкладена самодисципліна; це не лише для товстошкірих інституційних наглядових органів, які заробляють житло, інвестуючи акції. Пересічний інвестор процвітав би, поставивши за мету отримання прибутку та дотримуючись її. Як приклад, уявіть, що ви купили акцію Apple Inc. у лютому 2016 року за 93 долари і пообіцяли продати, коли вона перетне 110 доларів, оскільки це було зроблено через два місяці. На жаль, коли це станеться, ти порушив цю обітницю і дотримався запасу.

Таким чином, затягування рішення з розумними інвестиціями може також затримати можливість досягнення мети виходу на пенсію у віці 62. Ви можете знайти безліч планів виплати позики та стратегій зменшення виплат, доступних випускникам. Якщо ви застрягли з високою процентною ставкою, то швидше сплатити основну суму може мати сенс.